RAPORT

Koronawirus: mapy, statystyki, porady

Zderzenie skutera z szynobusem. Dwóch mężczyzn nie żyje

Skuterem jechało dwóch mężczyzn w wieku około 30 lat (fot. Facebook/ Jaslo112)

Dwóch mężczyzn nie żyje po zderzeniu skutera z szynobusem. Do wypadku doszło w sobotę po południu w miejscowości Szebnie w powiecie jasielskim (Podkarpackie) – podała podkarpacka policja.

Małopolskie: Auto wjechało pod pociąg na niestrzeżonym przejeździe kolejowym

35-letni kierowca samochodu osobowego Kia wjechał w sobotę na niestrzeżonym przejeździe w Barwałdzie Górnym pod koła pociągu. Nie doznał...

zobacz więcej

Bartosz Wilk z zespołu prasowego podkarpackiej policji podkreślił w rozmowie z PAP, że według wstępnych ustaleń dwóch mężczyzn jadących skuterem na niestrzeżonym przejeździe kolejowym zderzyło się z szynobusem.

Rzecznik podkarpackich strażaków mł. bryg. Marcin Betleja uściślił, że kierujący skuterem wjechał pod szynobus relacji Rzeszów-Jasło.

– Jeden z mężczyzn zmarł na miejscu. Drugi trafił do szpitala w Krośnie, ale niestety lekarzom nie udało się go uratować – przekazał PAP oficer prasowy policji w Jaśle podkomisarz Piotr Wojtunik.

Mężczyźni byli w wieku 25 i 26 lat.

Na miejscu pracuje siedem zastępów straży pożarnej, a strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Okoliczności wypadku wyjaśnia policja wraz z prokuratorem.

źródło:

Zobacz więcej