RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Trzy auta zderzyły się pod Kołobrzegiem. Rannych wycinano z pojazdów

W pobliżu Kołobrzegu zderzyły się trzy samochody osobowe (zdjęcie ilustracyjne; fot. pixabay/NettoFigueiredo)
W pobliżu Kołobrzegu zderzyły się trzy samochody osobowe (zdjęcie ilustracyjne; fot. pixabay/NettoFigueiredo)

Na drodze nr 162 na wysokości Kopydłówka w pobliżu Kołobrzegu zderzyły się w sobotę trzy samochody. Jedna osoba zginęła, a osiem zostało poszkodowanych, w tym troje dzieci. Dwie ciężko ranne osoby strażacy musieli wycinać z pojazdów.

Czworo nastoletnich dzieci w aucie. Tragiczny wypadek pod Białą Podlaską

W miejscowości Horodyszcze pod Białą Podlaską doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Samochód, którym jechało czworo dzieci w wieku od 13 do 14...

zobacz więcej

Jak poinformował rzecznik komendanta wojewódzkiego PSP mł. kpt. Tomasz Kubiak, na drodze nr 162 na wysokości Kopydłówka w pobliżu Kołobrzegu zderzyły się trzy samochody osobowe.

Dziewięć osób zostało rannych, w tym dwie ciężko – strażacy musieli wycinać je z pojazdów. Jak poinformował Kubiak, wśród rannych jest troje dzieci. Mimo reanimacji, nie udało się uratować jednej osoby – dorosłego.

Na miejsce przyjechało siedem zastępów straży; ściągnięto także śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego. Droga 162 jest zablokowana.Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej