Dramat bohatera programu „Rolnik szuka żony”. Pożar strawił jego gospodarstwo

Rodzina Adama Broja potrzebuje pomocy (fot. TVP, Zrzutka.pl, FB)

Pożar strawił dorobek życia Adama Broja, uczestnika 4. edycji programu TVP „Rolnik szuka żony”. Internauci zorganizowali zbiórkę pieniędzy na pomoc gospodarzowi.

Kasia i Dawid z programu „Rolnik szuka żony” wzięli ślub

On był kandydatem na partnera Moniki, ona kandydatką dla Łukasza. Poznali się podczas powrotu z nagrania. Teraz stanęli na ślubnym kobiercu.

zobacz więcej

Pożar wybuchł 12 lipca w Chróścinie Opolskiej w powiecie opolskim. Ogień doszczętnie zniszczył stodołę, budynki gospodarcze, sprzęt rolniczy oraz część budynku mieszkalnego, śmierć poniosło także 20 krów.

Internauci zorganizowali zbiórkę pieniędzy. „Nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie stresu, jaki przeżyła w ostatnim czasie rodzina Broj, z małej miejscowości pod Opolem, w związku z pożarem ich gospodarstwa. W kilka chwil żywioł pochłonął dorobek ich życia. Wiedząc, jak bardzo rodzina Broj oddana jest pracy na roli, a także zaangażowana w produkcję mleka, zdecydowaliśmy się na szybką pomoc w postaci zbiórki pieniędzy na częściową odbudowę gospodarstwa” – napisano.

Adam Broj pomyślnie przeszedł przez eliminacje programu „Rolnik szuka żony”. Nie otrzymał jednak wystarczająco dużej liczby listów od potencjalnych kandydatek i nie dostał się do właściwej części programu, wystąpił jedynie odcinku zerowym.


źródło:
Zobacz więcej