„Koalicja Pustych Obietnic”. PiS publikuje nowy spot o opozycji

Jednym z bohaterów materiału jest Grzegorz Schetyna (fot. tt/@pisorgpl)

Prawo i Sprawiedliwość opublikowało spot poświęcony niekonsekwencjom w wypowiedziach przedstawicieli opozycji. Jak twierdzą jego autorzy, dla krytykujących rząd polityków sprawy programowe są zupełnie nieistotne.

Trzaskowski, Arłukowicz, Tusk, Dulkiewicz, Schetyna. Kto poprowadzi PO po wyborach?

Aleksandra Dulkiewicz, Rafał Trzaskowski, Donald Tusk, Bartosz Arłukowicz, Krzysztof Brejza – to nazwiska polityków Platformy Obywatelskiej, którzy...

zobacz więcej

Spot rozpoczyna widok napisu „Wiarygodność?”. Chwilę później rozsypuje się on na kawałki. Następnie pokazany jest ciąg wypowiedzi polityków opozycji, którzy w ciągu ostatnich lat często zmieniali zdanie na różne tematy.

Widzimy lidera PO Grzegorza Schetynę deklarującego, że w programie Koalicji Obywatelskiej „absolutnie nie będzie” związków partnerskich. Po chwili pokazana jest jego wcześniejsza wypowiedź: „Związki partnerskie, najwyższy czas je wprowadzić”.

Dalej umieszczone są m.in. sprzeczne ze sobą wypowiedzi lidera PSL Władysława Kosiniaka-Kamysza na temat podwyższenia wieku emerytalnego oraz polityków PO o 500 Plus.

Spot kończą słowa Adama Szłapki z Nowoczesnej: „Przyjmijmy z góry, że nie zrealizujemy swoich programów. To nie będzie czas koalicji dla realizacji programu”.

źródło:
Zobacz więcej