Ukraiński kierowca uderzył czołowo w ciężarówkę z cementem

Samochód osobowy zderzył się z przewożącą cement ciężarówką (fot. arch.PAP/Darek Delmanowicz, zdjęcie ilustracyjne)

– W Józefowie doszło do zderzenia czołowego dwóch pojazdów. Z nieustalonych na tę chwilę przyczyn kierowca osobowej mazdy, który jechał w kierunku Puław, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącą z naprzeciwka ciężarówką – powiedział w rozmowie z portalem tvp.info oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Otwocku nadkom. Daniel Niezdropa. W wyniku wypadku zginął prowadzący mazdę obywatel Ukrainy.

Czworo nastoletnich dzieci w aucie. Tragiczny wypadek pod Białą Podlaską

W miejscowości Horodyszcze pod Białą Podlaską doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Samochód, którym jechało czworo dzieci w wieku od 13 do 14...

zobacz więcej

Do wypadku doszło w środę o godz. 15.15 na ul. Nadwiślańskiej w Józefowie. Zderzyły się dwa samochody – osobowa mazda, którą kierował 56-letni obywatel Ukrainy, i ciężarówka volvo, przewożąca cement, którą kierował 41-letni mieszkaniec Radomia.

– Doszło do zderzenia czołowego. Z nieustalonych na tę chwilę przyczyn kierowca osobowej mazdy, który jechał w kierunku Puław, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącą z naprzeciwka ciężarówką – powiedział Niezdropa.

– W wyniku odniesionych obrażeń obywatel Ukrainy poniósł śmierć na miejscu. Kierowca ciężarówki nie odniósł żadnych obrażeń. Policjanci ustalili, że był trzeźwy – dodał.

Policja zaleca objazdy zablokowanej drogi przez Otwock i Józefów.

źródło:
Zobacz więcej