Pawłowicz: Jesienią odchodzę. Jestem wdzięczna prezesowi Kaczyńskiemu

Od 2011 roku Krystyna Pawłowicz jest posłanką PiS (fot. arch.PAP/Leszek Szymański)

„Jesienią SKOŃCZY się moja 8-letnia praca poselska. Jestem wdzięczna Prezesowi J. KACZYŃSKIEMU, że umożliwił mi udział w obronie i naprawie polskich spraw. (…) Z polityki odchodzę” – napisała na Twitterze prof. Krystyna Pawłowicz, posłanka PiS.

Mazurek beszta Sikorskiego za wpis o Pawłowicz: epidemia prostactwa w Platformie

„Kierwiński, Smogorzewski, Nitras teraz Sikorski to już epidemia prostactwa” – napisała na Twitterze Beata Mazurek. Rzeczniczka PiS odniosła się do...

zobacz więcej

„Jestem wdzięczna prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu, że umożliwił mi udział w obronie i naprawie polskich spraw. Jestem dumna, że mogłam to robić reprezentując w Sejmie i Krajowej Radzie Sądownictwa Prawo i Sprawiedliwość. Z polityki odchodzę” – zapowiedziała posłanka.

Pawłowicz już wcześniej deklarowała, że odchodzi z polityki. W grudniu 2018 r. pisała na Twitterze: „Są sprawy, które trzeba pozałatwiać, które nie poczekają. Mam już prawie 70 lat i trzeba wszystkie swoje sprawy pozałatwiać”.

Krystyna Pawłowicz jest prawnikiem i wykładowcą akademickim. W latach 2007-2011 była członkiem Trybunału Stanu. Od 2011 roku jest posłanką PiS.

źródło:
Zobacz więcej