Nowa dziewczyna Bonda pochodzi z Kuby. W Hollywood debiutowała u boku Reevesa

Ana de Armas (druga od lewej) ma być jedną z trzech partnerek Daniela Craiga (fot. Slaven Vlasic/Getty Images for Metro Goldwyn Mayer Pictures)

Ana de Armas, aktorka, którą media okrzyknęły „nową dziewczyną Bonda” – choć ma być jedną z trzech partnerek Daniela Craiga w nowym filmie o brytyjskim superszpiegu – jest Kubanką.

Czarnoskóra kobieta będzie „nowym Bondem”

Nowym Bondem zostanie Lashana Lynch. Czarnoskóra aktorka jest znana m.in. z filmu „Kapitan Marvel”, w którym zagrała pilot Marię Rambeau – wynika z...

zobacz więcej

Urodzona w 1988 r. Ana de Armas, absolwentka Narodowej Szkoły Teatralnej na Kubie wystąpiła już w kilkunastu filmach. Jej pierwszą kreacją była postać Marie w kubańsko-hiszpańskim filmie „Una rosa de Francia”, którego akcja toczy się na Kubie przed rewolucją.

W Hollywood aktorka zadebiutowała w 2015 r. w filmie „Kto tam?”, z Keanu Reevesem. Dwa lata później zagrała Joi w obrazie „Blade Runner 2049”.

De Armas już współpracuje z Danielem Craigiem. Zanim, na początku 2020 r., na ekrany kin wejdzie film produkowany obecnie pod roboczym tytułem „Bond 25”, oboje aktorów zobaczymy w dramacie „Knives Out”, którego premierę zaplanowano na koniec roku.

źródło:
Zobacz więcej