Jarosław Kaczyński odejdzie z polityki? Ziobro: Nie wyobrażam sobie

Jarosław Kaczyński jest architektem zwycięstw obozu Zjednoczonej Prawicy, architektem całego obozu i nie wyobrażam sobie, aby miał odejść z polityki – podkreślił szef Solidarnej Polski, minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.

„Jedynki” PiS. „Klucz jest jasny”

Premier Mateusz Morawiecki otworzy listę wyborczą PiS w Katowicach, bo to duży, bardzo ważny okręg; często mówi się, że kto wygrywa wybory w...

zobacz więcej

W niedzielę podczas pikniku rodzinnego, zorganizowanego pod hasłem: „Dobry czas dla Polski” w mazowieckiej miejscowości Kuczki-Kolonia, w gminie Gózd, prezes PiS Jarosław Kaczyński mówiąc o dokonaniach rządu i o programie obozu Zjednoczonej Prawicy na jesienne wybory parlamentarne powiedział, że zakłada, że może odejść z polityki.

– Wierzę, że uzyskamy dla tego programu poparcie i wierzę, że za cztery lata ktoś, kto będzie stał w tym miejscu – bo ja już swoje lata mam, więc to pewnie nie będę ja – będzie mógł powiedzieć: „Kolejny raz dotrzymaliśmy słowa” – dodał.

Ziobro był pytany podczas konferencji prasowej w Kielcach, czy „może widzi się na miejscu prezesa Kaczyńskiego” za cztery lata. – Jarosław Kaczyński jest architektem zwycięstw obozu Zjednoczonej Prawicy, architektem całego obozu i nie wyobrażam sobie, aby miał odejść z polityki i spoglądać z boku – mówił minister.

– Jestem przekonany, że siła i energia, pasja z jaką Jarosław Kaczyński realizuje politykę sprawi, że za cztery i osiem lat, i dłużej też, będzie patronował całemu obozowi i będzie gwarantem realizacji naszych zobowiązań wobec Polski i Polaków. I gwarancją naszych zwycięstw – podkreślił minister sprawiedliwości.

źródło:
Zobacz więcej