Gwiazda zginęła w wypadku elektrycznej hulajnogi

Emily Hartridge miała 36 lat (fot. TT/Emily Hartridge)

Pierwszy śmiertelny wypadek elektrycznej hulajnogi w Wielkiej Brytanii. Ofiarą jest Emily Hartridge, popularna prezenterka telewizyjna i gwiazda serwisu YouTube.

Wypadek na hulajnodze elektrycznej. Mężczyzna nie żyje

25-latek, który w poniedziałek wieczorem poruszał się po Paryżu na hulajnodze elektrycznej, został potrącony na Montmarte przez ciężarówkę i zmarł...

zobacz więcej

Do wypadku doszło na rondzie Queen’s Circus w Battersea w południowo-zachodnim Londynie. 36-latka zderzyła się z ciężarówką. Media informują, że nikogo nie aresztowano.

Hartridge była znaną youtuberką. Prowadziła program „10 powodów dlaczego”, w którym udzielała porad dotyczących zdrowego stylu życia, także rozmawiała z gwiazdami jak Hugh Jackman czy Eddie Redmayne. Jej profil subskrybowało ponad 340 tys. osób.

O śmierci Brytyjki poinformowano w serwisie Instagram. „Witajcie. To straszne, że musimy to zakomunikować, ale wiemy, że wielu z was spodziewało się zobaczyć dzisiaj (w sobotę) Emily i jest to jedyny sposób na skontaktowanie się z wami wszystkimi naraz. Emily uległa wypadkowi i zmarła” – napisano w komunikacie. „Wszyscy ją kochaliśmy i nigdy o niej nie zapomnimy” – podkreślono.źródło:
Zobacz więcej