RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Poszukiwania małego Dawida. Jest nagranie skody, którą miał jechać chłopiec z ojcem

Trwają poszukiwania pięcioletniego Dawida Żukowskiego. Policja sprawdziła film z monitoringu udostępniony przez jedną z firm taksówkarskich. Na nagraniu z Grodziska Mazowieckiego widać szary samochód, którym mógł jechać ojciec zaginionego chłopca. Policja prosi o kontakt wszystkich, którzy widzieli szarą skodę fabię o numerze rejestracyjnym WGM 01K9.

Policja przeszukuje teren 400 ha na trasie przejazdu ojca 5-letniego Dawida

Policja szczegółowo przeszukuje teren ok. 400 ha na trasie przejazdu ojca 5-letniego Dawida – poinformował w sobotę młodszy inspektor Grzegorz...

zobacz więcej

Policja znalazła samochód, a teraz ustala dokładną trasę ojca 5–latka. Na wideo można zobaczyć jak auto przejeżdża dwukrotnie – o godzinie 16:28 i 18:34. Po raz pierwszy, gdy zmierza w stronę Grodziska Mazowieckiego. Za drugim razem, gdy wraca z miasta.

Według nieoficjalnych informacji w piątek w pobliżu węzła Konotopa w Duchnicach policyjny pies poczuł zapach ojca dziecka, ale nie podjął tropu.

Chłopiec zaginął w środę. Tego samego dnia znaleziono ciało jego ojca. Dziecka cały czas szukają policjanci wspierani przez Wojska Obrony Terytorialnej.

źródło:
Zobacz więcej