RAPORT

Pogarda

Mamed Ch. jechał ponad 150 km/h. Zatrzymano mu prawo jazdy

Czeczen stracił prawo jazdy na 3 miesiące (fot.  arch. PAP/Jacek Turczyk)
Czeczen stracił prawo jazdy na 3 miesiące (fot. arch. PAP/Jacek Turczyk)

Najnowsze

Popularne

Były zawodnik MMA z Czeczenii stracił prawo jazdy na trzy miesiące – informuje portal rmf24.pl. Policja złapała go na ulicach Olsztyna po tym, jak rozpędził się do 157 km/h. Przekroczył więc ograniczenie o 107 km/h.

Jeden pędził ponad 200 km/h, drugi wyprzedzał pasem awaryjnym [WIDEO]

67-latek gnał autostradą ponad 200 km/h. W tym miejscu dopuszczalna prędkość to 140 km/h. Kosztowało go to 10 punktów i maksymalny mandat za takie...

zobacz więcej

Jak podaje rmf24.pl, miesiąc temu mężczyzna usłyszał 11 zarzutów dotyczących m.in. zlecenia podpalenia samochodu i paserstwa. Mamed Ch. miał się też dopuścić znieważenia i naruszenia nietykalności policjantów.

Prokuratura wnioskowała o tymczasowy areszt dla mężczyzny, sąd nie uwzględnił jednak wniosku. Nie zastosował też wobec byłego zawodnika MMA żadnych wolnościowych środków zapobiegawczych.

– Sąd uznał, że dowody wskazują na duże prawdopodobieństwo popełnienia przez podejrzanego zarzucanych mu czynów, ale przeprowadzenie dalszych czynności w postępowaniu nie wymaga stosowania takiego środka zapobiegawczego – przekazał naczelnik śląskiego wydziału Prokuratury Krajowej Tomasz Tadla.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej