Minister spraw wewnętrznych: Nie ustajemy w poszukiwaniach Dawida

- Nie ustajemy w poszukiwaniach pięcioletniego Dawida - powiedziała we Wrocławiu minister spraw wewnętrznych Elżbieta Witek. Podczas spotkania ze strażakami zapewniła, że „w poszukiwania zaangażowane są duże siły i środki”.

Prokuratura: Jest śledztwo ws. śmierci ojca 5-letniego Dawida

Prokuratura wszczęła w czwartek śledztwo mające na celu ustalenie okoliczności śmierci ojca 5-letniego Dawida Żukowskiego – poinformował rzecznik...

zobacz więcej

Elżbieta Witek wzięła udział we Wrocławiu w odprawie kadry kierowniczej Państwowej Straży Pożarnej woj. dolnośląskiego. Podczas spotkania ze strażakami minister powiedziała, że służby nie ustają w poszukiwaniach pięcioletniego Dawida.

– W poszukiwania zaangażowane są duże siły i środki, nie tylko policyjne, ale też straży pożarnej i terytorialsów. Sprawa jest dla nas priorytetowa, ponieważ chodzi o dziecko – powiedziała minister. Dodała, że służby robią wszystko, co możliwe.

– Wszyscy mamy nadzieję, że poszukiwania zakończą się dobrym rezultatem (...) siły, jakie są użyte do poszukiwania, są nadzwyczajne – mówiła. Minister podkreśliła też w tym kontekście bardzo dobrą współpracę służb. „To widać szczególnie w sytuacjach kryzysowych”.

Wszelkie zgłoszenia na temat zaginionego Dawida, nawet anonimowe, można przekazywać policjantom z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim, tel. 22 755 60 10 (-11,-12,-13). Można też zatelefonować do najbliższej jednostki policji lub pod numer alarmowy 112.

źródło:

Zobacz więcej