RAPORT

Demaskujemy fake newsy

Atak nożownika w Łebie. Zawodnik MMA raniony, „stanął w obronie kobiety”

Mężczyzna przebywał w śpiączce (fot. policja pomorska)

Witold Wyrzykowski, polski zawodnik MMA, został raniony nożem na jednej z ulic w Łebie. Mężczyzna stanął w obronie kobiety przez agresywnymi mężczyznami. W sprawie zatrzymano dwie osoby.

Nożownik w Zakopanem. Rzucał w okna kamieniami, potem zabił

Zarzuty zabójstwa i usiłowania zabójstwa usłyszał 30-letni nożownik z Zakopanego. Mężczyzna w czwartek wtargnął do jednego z domów w Zakopanem, w...

zobacz więcej

Informację na temat zdarzenia podała organizacja Dragon Fight Night MMA. Do wydarzeń doszło 3 lipca w Łebie.

„Stanął w obronie kobiety i sam o mało nie przypłacił tego życiem. Napastnik zadał mu trzy ciosy nożem myśliwskim. Wczoraj obudził się po tygodniu, ledwo miał siłę rozmawiać” – poinformowała organizacja.

Policja zatrzymała sprawcę napaści i drugą osobę. Nożownik usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa, a sąd zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu. Teraz grozi mu kara nawet dożywotniego więzienia – informuje pomorska policja.

Sprawę bada prokuratura. – Śledztwo jest na początkowym etapie. Nie udzielamy informacji w tej sprawie – powiedziała polsatnews.pl rzecznik prasowa Pomorskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji w Sopocie.

źródło:
Zobacz więcej