RAPORT

Koronawirus: mapy, statystyki, porady

Zostawiła męża, zabrała dzieci. Zamieszkały z mężczyzną uważającym się za kobietę

Kamil Zieliński dowiedział się, że jego żona jest w bliskiej relacji z mężczyzną uważającym się za kobietę. - Dzieci mają zachwianą równowagę między kobietą a mężczyzną, nie wiedzą, jak traktować tę osobę. Żona wmawia im, że to jej przyjaciółka, ciocia Emila - mówi Zieliński.

Kolejny projekt LGBT pod patronatem Trzaskowskiego. Chodzi o szkoły

Prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski, objął patronatem kolejny projekt LGBT. To edukacyjne inicjatywa „Ranking Szkół Przyjaznych Uczniom i...

zobacz więcej

Dziennikarze programu „Minęła 20” dotarli do akt sprawy rozwodowej. Dotyczy pana Kamila, którego żona po rozstaniu wraz z dwóją dzieci przeprowadziła się do innego miasta. Wkrótce mężczyzna odkrył, że kobieta jest w bliskiej relacji z mężczyzną uważającym się za kobietę.

Kamil Zieliński uważa, że relacja jego żony z mężczyzną uważającym się za kobietę szkodzi jego dzieciom. Sąd nie przyznał mu racji, a dzieci pozostają przy matce. Sąd Apelacyjny nie znalazł podstaw do tego, by dopatrzeć się zagrożenia dla dobra małoletnich dzieci.

- Dzieci mają zachwianą równowagę między kobietą a mężczyzną, nie wiedzą, jak traktować tę osobę. Żona wmawia im, że to jej przyjaciółka, ciocia Emila - mówi Zieliński.

źródło:
Zobacz więcej