RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

PO rozpoczęła kampanię wyborczą. Nie obyło się bez wpadek

Najnowsze

Popularne

Kilka dni temu Platforma Obywatelska rozpoczęła kampanię przed zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi. Posłowie opozycji wyszli do ludzi i w krótkim czasie zaliczyli kilka wpadek oraz usłyszeli wiele niepochlebnych opinii na swój temat.

Arłukowicz pomylił ludzi. „Bastionem PiS-u w Węgrowie jest moja skromna osoba”

Słowa Bartosza Arłukowicza o „najsłynniejszym wsparciu PiS–u w Węgrowie”, uchwycone na popularnym nagraniu, zostały skierowane do złej osoby. – Pan...

zobacz więcej

Platforma Obywatelska ogłosiła niedawno „rozpoczęcie kampanii, która oparta będzie na kontakcie z Polakami”. W ramach kampanii politycy spotykają się z wyborcami w wielu miastach Polski. – Będziemy bardzo blisko ludzi, żeby rozmawiać, żeby pytać, żeby słuchać – mówił Schetyna.

Start kampanii ciężko jednak zaliczyć do udanych, bowiem politycy opozycji spotkali się z niepochlebnymi opiniami i popełnili kilka gaf.

Arłukowicz wyśmiał wyborcę

W piątek pojawił się w mediach społecznościowych film, na którym widać,jak europoseł PO Bartosz Arłukowicz wyśmiewa się z wyborcy, który podał mu rękę.

Na nagraniu widać jak były ministrem witając się z wyborcą stwierdza: „mówią, że jest pan najsłynniejszym wsparciem PiS w Węgrowie”. Gdy mężczyzna się oddala, Arłukowicz i osoby mu towarzyszące – m.in. Barbara Nowacka i Krzysztof Truskolaski (poseł PO z Podlasia), wybuchają śmiechem.

Jak zapewniali później politycy PO, którzy opublikowali kolejne filmy, pan Andrzej nie poczuł się urażony.

„Zamknij cztery szpitale i przyjdź po pieniądze”. Portal tvp.info i dziennikarze TVP3 Szczecin ujawniają kolejną taśmę

Dziennikarze portalu tvp.info i TVP3 Szczecin ujawniają kolejne fragmenty rozmów zarejestrowanych w restauracji Sowa & Przyjaciele. Bohaterami...

zobacz więcej

W niedzielę okazało się, że Bartosz Arłukowicz prawdopodobnie pomylił osoby i słowa o „najsłynniejszym wsparciu PiS w Węgrowie” skierował nie do tej osoby.

Patrząc na komentarze pod filmami można odnieść wrażenie, że ludziom bardzo nie spodobała się cała sytuacja i sposób, w jaki politycy potraktowali napotkanego człowieka.

Z mieszkańcami Suwałk PO chce rozmawiać o programie w Warszawie

Bartosz Arłukowicz miał okazję rozmawiać nie tylko z mieszkańcami Węgrowa, ale także z mieszkańcami Suwałk. Jak się okazało, żeby wyborca miał okazję poznać program PO musi… przyjechać do Warszawy na konwencję.

– Pana program interesuje, to ja pana zapraszam w przyszłą sobotę na godz. 9.00 do Warszawy – powiedział Arłukowicz napotkanemu mężczyźnie.

– Ja z Suwałk mam jechać do pana do Warszawy na rozmowę? Nie, nie, nie – odpowiedział stanowczo mężczyzna.

Wpadka byłego ministra. Zamiast o „sztabie” napisał o „Szwabie”

Były minister obrony narodowej, obecny senator Platformy Obywatelskiej Bogdan Klich popełnił wpadkę na Twitterze. Polityk, do wpisu informującego o...

zobacz więcej

Niepochlebne komentarze mieszkańców

– A wy jakiś program macie? Bo ja nie słyszałem waszego programu… – powiedział mężczyzna, który natknął się na polityków PO.

– Złodzieje chodzą tutaj, lizaki rozdają. A do roboty – stwierdziła kobieta na widok polityków.

– Ci kradli i tamci kradli, ale ci to się przynajmniej dzielą – w ten sposób rządy obecne i poprzednie skomentowała jedna z kobiet, z którą spotkał się w Węgrowie Krzysztof Brejza (PO).

Wpadka byłego ministra. Zamiast o „sztabie” napisał o „Szwabie”

Wpadki politykom PO zdarzają się nie tylko wśród wyborców, ale także w internecie.

Były minister obrony narodowej, obecny senator Platformy Obywatelskiej Bogdan Klich zaliczył wpadkę na Twitterze. Polityk we wpisie informującym o działaniach swojej partii zamieścił hasztag #TwojSzwab zamiast #TwojSztab. Wpis już usunął, jednak internauci nie dali zapomnieć politykowi o popełnionym błędzie.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej