RAPORT

DEBATA W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM PO WYROKU TK

Napastował seksualnie kobietę, ta zrobiła mu zdjęcie. Policja publikuje

Molestowanej kobiecie udało się zrobić zdjęcie napastnikowi (fot. KWP w Bydgoszczy)
Molestowanej kobiecie udało się zrobić zdjęcie napastnikowi (fot. KWP w Bydgoszczy)

Policjanci szukają mężczyzny, który napastował kobietę w Bydgoszczy. Podbiegł od tyłu, zaatakował; spłoszony uciekł w ślepą uliczkę. – Musiał się cofnąć, wtedy ofierze udało się zrobić zdjęcia – wyjaśnia portalowi tvp.info kom. Przemysław Słomski z KWP w Bydgoszczy.

Podbiegł i wykorzystał kobietę w biały dzień. Policja pokazuje nagranie i prosi o pomoc

Do bydgoskiej policji w południe zgłosił się mężczyzna, który wykorzystał seksualnie kobietę. Zdarzenie miało miejsce 8 maja przed godz. 17 przy...

zobacz więcej

Do napaści doszło w poniedziałek ok. godz. 13.20 w Bydgoszczy przy skrzyżowaniu ulic Wyzwolenia i Ciasnej. Mężczyzna podbiegł do ofiary od tyłu i zaatakował. Spłoszony uciekł, ale wbiegł w ślepą uliczkę.

– Kiedy się wycofywał, kobiecie udało się zrobić mu zdjęcia – wyjaśnia nam rzecznik KWP w Bydgoszczy. Widząc, że znalazł się w potrzasku, krzyczał, że pomylił ofiarę z koleżanką.

Policjanci pokazują te zdjęcia i szukają sprawcy. Jest krępej budowy ciała, ma około 180 cm. – Prowadzimy śledztwo w sprawie innej czynności seksualnej. Każdy, kto może mieć jakakolwiek wiedzę o tym przestępstwie lub rozpoznaje sprawcę, proszony jest o kontakt z najbliższą policją lub pod numerem telefonu 52-525-58-12, a także całodobowo pod numerami 52-525-58-59 lub 112.

(fot. KWP w Bydgoszczy)
(fot. KWP w Bydgoszczy)

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej