Siostry gwałcone przez dziadka, matkę i jej partnera? Jest akt oskarżenia

Do czynów miało dojść w okresie od 2012 do 2018 roku (fot. arch.PAP/Marcin Bielecki, zdjęcie ilustracyjne)

Prokuratura Rejonowa w Strzelcach Opolskich skierowała do sądu okręgowego akt oskarżenia w sprawie wielokrotnych gwałtów dokonywanych na trójce sióstr w wieku od 8 do 11 lat. Na ławie oskarżonych zasiądzie matka i dziadek pokrzywdzonych oraz partner matki.

Ona kradła, jej kompani stali na czatach. „Postanowili skorzystać z okazji” [WIDEO]

Szajka okradła mężczyznę śpiącego w nocy na przystanku autobusowym. I nie był to ich pierwszy raz. Kiedy kobieta obszukiwała ofiarę, jej dwu...

zobacz więcej

Jak poinformowała Iwona Kanturska z Prokuratury Rejonowej w Strzelcach Opolskich, do czynów opisanych w akcie oskarżenia miało dojść w okresie od 2012 do 2018 roku. Sprawa wyszła na jaw, gdy dzieci trafiły do rodziny zastępczej.

Zamieszczone w akcie oskarżenia zarzuty dotyczą szeroko rozumianej pedofilii i popełnionych ze szczególnym okrucieństwem czynów, jakich oskarżeni mieli dopuścić się wobec trzech dziewczynek.

Oskarżeni to 36-letnia matka pokrzywdzonych, Katarzyna K., ich dziadek – 62-letni Artur M. i 47-letni partner oskarżonej Janusz Cz. Cała trójka jest tymczasowo aresztowana. Oskarżonym grozi do 15 lat więzienia.

źródło:

Zobacz więcej