RAPORT

Kampania 2020

Nielegalny imigrant ukrył się w podwoziu samolotu. Zwłoki spadły do ogródka

Przypuszczalnie pasażer na gapę zamarzł podzas 9-godzinnego lotu z Nairobi do Londynu (fot. Wiki 2.0/Mark Harkin)

Ciało pasażera na gapę wypadł spadło z samolotu Linii Kenya Airways do ogródka w Londynie. Mężczyzna schował się w podwoziu maszyny.

Nielegalni imigranci zatrzymani. Ukryli się w transporcie arbuzów

Siedmiu cudzoziemców ukrywających się w transporcie arbuzów z Grecji zatrzymała Straż Graniczna na Podkarpaciu. O odgłosach dobiegających z naczepy...

zobacz więcej

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godz. 16 czasu lokalnego. Zwłoki wylądowały w ogródku w Lambeth w południowym Londynie.

„Policja Metropolitarna w Londynie poinformowała Kenya Airways o ciele, które spadło z podwozia samolotu na chwilę przed lądowaniem na londyńskim lotnisku Heathrow” – napisał w oświadczeniu kenijski przewoźnik.

„Ciało, które należało do mężczyzny bez biletu, spadło w ogrodzie w dzielnicy Lambeth, co sugeruje, że pasażer na gapę został ukryty w podwoziu samolotu” – dodano. Przypuszczalnie mężczyzna zamarzł w nieogrzewanym przedziale.

Maszyna została poddana dokładnej kontroli, nie stwierdzono żadnych wad. W podwoziu znaleziono torbę, wodę i trochę jedzenia.

Policja skontaktowała się z kenijskimi władzami, by pomogły w identyfikacji ciała. „W odpowiednim czasie zostanie przeprowadzona sekcja zwłok. Trwają prace nad ustaleniem tożsamości mężczyzny” – podano.

źródło:
Zobacz więcej