Wybory 2020

Jak głosować w wyborach prezydenckich [PORADNIK]

Jeden pędził ponad 200 km/h, drugi wyprzedzał pasem awaryjnym [WIDEO]

67-latek gnał autostradą ponad 200 km/h. W tym miejscu dopuszczalna prędkość to 140 km/h. Kosztowało go to 10 punktów i maksymalny mandat za takie wykroczenie. – Z pokorą przyjął karę – mówi portalowi tvp.info st. asp. Jacek Jeleniewski z KMP w Grudziądzu.

Motocyklista gnał 200 km/h po centrum miasta. Niedawno stracił prawko [WIDEO]

26-letni motocyklista urządził sobie rajd po ulicach Gdańska. W tunelu pod Wisłą pędził niemal 200 km/h. W ślad zanim ruszyli policjanci. Kiedy...

zobacz więcej

67-latek wpadł w oko policjantów z Grudziądza na autostradzie A-1. Bardzo szybko jechał mercedesem w kierunku Gdańska. Kiedy policyjny wideo rejestrator wskazał 202 km/h, funkcjonariusze wkroczyli do akcji.

Za przekroczenie prędkości o 62 km/h mężczyzna otrzymał 10 punktów karnych i maksymalny mandat – podróż kosztowała go 500 zł.

Chwilę później ten sam patrol na drodze w kierunku Torunia dostrzegł volkswagena na awaryjnym pasie ruchu; kierowca brawurowo zmienił pasy, by wyprzedzać prawym.

Natychmiast został zatrzymany. Za kierownicą siedział 26-letni mężczyzna. On również dostał najwyższą karę grzywny i 6 punktów karnych.

Policjanci pokazują nagranie i apelują o rozsądek na drodze.

źródło:
Zobacz więcej