RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

19-letni Polak utopił się w holenderskim parku rozrywki

Przyjaciele nastolatka początkowo myśleli, że jedynie zniknął z pola widzenia (fot. FB/BillyBird Park Hemelrijk)
Przyjaciele nastolatka początkowo myśleli, że jedynie zniknął z pola widzenia (fot. FB/BillyBird Park Hemelrijk)

Najnowsze

Popularne

19-letni Polak utopił się w jeziorze Hemelrijk w Volkek w Holandii. Jego znajomi początkowo myśleli, że zniknął im tylko na jakiś czas z pola widzenia. Dopiero po kilku godzinach zawiadomiono o tym policję. Do zdarzenia doszło w sobotę po południu; policja mówi o „tragicznym wypadku”.

Piłkarka reprezentacji Szwajcarii zaginęła podczas kąpieli w jeziorze

Piłkarka reprezentacji Szwajcarii Florijana Ismaili zaginęła w sobotę podczas kąpieli w jeziorze Como – poinformował w niedzielę jej klub Young...

zobacz więcej

„Około godz. 13.30 polscy przyjaciele mężczyzny zgłosili służbom parku, że nie mogą go znaleźć. Podjęto natychmiastowe działania i kilku pracowników parku zaczęło go szukać. Później tego popołudnia przyjaciele mężczyzny udali się do domu, aby się upewnić, że go tam nie ma” – napisano w komunikacie BillyBird Park Hemelrijk.

Zgłoszenie policja otrzymała dopiero około godz. 19. Ponieważ śladu po 19-latku nie było od kilku godzin, funkcjonariusze obawiali się, że Polak utonął.

Przypuszczenia policji w późnych godzinach wieczornych potwierdzili nurkowie ze straży pożarnej, którzy znaleźli ciało Polaka na dnie jeziora. Jak informuje dziennik „Brabants Dagblad”, śledczy powiadomili już rodzinę nastolatka i prowadzą śledztwo w sprawie wypadku.

BillyBird Park Hemelrijk to park rozrywki w Volkel. Można tam korzystać m.in. z plaży, zjeżdżalni i kolejki górskiej. Otwarty w 1986 r. kompleks zajmuje powierzchnię 55 hektarów.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej