RAPORT

Kampania 2020

Po Avengersach to Spider–Man ma zawojować ekrany

Odtwórca tytułowej roli Tom Holland (fot. Kevin Winter/Getty Images)

Spider–Man dopiero co skończył ratować świat wspólnie z bohaterami cyklu Avengers, a już zaczyna szturmować box office solo. Podobno ma nadać nowy wymiar filmom Marvela i kohorcie jego superbohaterów.

Opowiadał o fabule „Avangersów”. Pobili go widzowie

Fani filmu „Avengers: Koniec gry” pobili mężczyznę, który wychodząc z seansu głośno zdradzał spoilery z filmu. Według części komentujących...

zobacz więcej

Najdłuższa i najbardziej lukratywna saga w historii kina (22 filmy za 21 mld dolarów) miała dobiec końca za sprawą „Avengers: Endgame”. Wraz z filmem ustało zagrożenie ze strony wielkiego złoczyńcy Thanosa...

Wytwórnia Marvel Studios zapowiedziała nową premierę na 2 lipca. Wiadomo, że kolejna produkcja, „Spider–Man: Daleko od domu” w reżyserii Jona Wattsa opowiada historię Spider–Mana po tragicznym zakończeniu przygód znanych z „Avengers: Endgame”.

Peter Parker, bohaterski nastolatek, który ukrywa się pod maską człowieka–pająka, z niepokojem czeka na szkolną wycieczkę po Europie, rozmyślając o swojej miłości od pierwszego wejrzenia, czyli dziewczynie z klasy. Przygoda w scenerii Wenecji, Pragi i Londynu mogłaby być niemal romantyczna, gdyby wakacji Parkera nie zepsuli pewni złoczyńcy.

– To, co będzie dalej, będzie zupełnie inne, raczej wyjątkowe – zapewniał AFP prezes Marvel Studios. Według Kevina Feige'a „nowa saga” może obejmować „nową postać z komiksów, o której większość ludzi nigdy nie słyszała” lub „nowy rozdział w historii postaci, którą już umieściliśmy na ekranie”.

źródło:

Zobacz więcej