Samochód koziołkował po parkingu, na którym bawiły się dzieci [WIDEO]

Dramatycznie wyglądający wypadek uchwyciła kamera sklepowa. W wyniku zderzenia jedno z aut koziołkowało po drodze i parkingu. Widać uciekających ludzi. – Tylko przypadek zrządził, że dzieci chwilę wcześniej weszły do sklepu – mówi w rozmowie z portalem tvp.info nadkom. Jarosław Sawicki z KPP w Piasecznie.

Specjalistki od kradzieży kieszonkowych na łowy przyjeżdżały do Polski [WIDEO]

Dwie Bułgarki, które wyspecjalizowały się w kradzieżach kieszonkowych, nagrały kamery jednego z krakowskich sklepów. Ich łupem padła gotówka i...

zobacz więcej

Wypadek wydarzył się wieczorem pod Piasecznem w miejscowości Henryków-Urocze. Na nagraniu widać bawiące się na parkingu dzieci.

W pewnym momencie jadący ulicą Mokrą kierowca seata nie ustępuje pierwszeństwa przejazdu toyocie. Kierowca uderzonej toyoty traci panowanie nad kierownicą i dachuje. Bezwładnie koziołkujące auto wpada na parking, z którego chwilę wcześniej zniknęły dzieci; weszły do sklepu.

Koziołkująca toyota z impetem uderza w zaparkowany auto, przy którym znajdują się dwie osoby. Jednej udaje się odskoczyć a drugiej ukryć w samochodzie.

Do szpitala trafiły trzy osoby, m. in. podróżujący ze sprawcą wypadku kolega. Na szczęście tym razem dla wszystkich skończyło się lekkimi zadrapaniami. 22- letni kierowca seata miał 0,5 promila alkoholu w organizmie.

źródło:
Zobacz więcej