Tysiące porcji amfetaminy w lodówce. Akcja w Wałbrzychu

Amfetamina znajdowała się w lodówce (fot. Policja wałbrzyska)

W Wałbrzychu zatrzymano dwie osoby, które w lodówce w mieszkaniu miały 8 tys. porcji amfetaminy. Sąd aresztował je na trzy miesiące. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi im do 8 lat więzienia.

Rajd po VAT. Szajka wyłudziła dziesiątki milionów

37-letni Filip N., były rajdowy mistrz Polski, został zatrzymany przez CBŚP za udział w szajce, który wyłudził co najmniej 65 mln zł. Oszuści...

zobacz więcej

– Prowadząc działania wymierzone w przestępczość narkotykową wałbrzyscy policjanci wspólnie z celnikami zatrzymali parę, u której w mieszkaniu ujawniono blisko 8 tys. porcji handlowych amfetaminy oraz dziewięć tabletek ecstasy – powiedział kom. Kamil Rynkiewicz z biura prasowego dolnośląskiej policji.

Dodał, że za posiadanie znacznej ilości narkotyków obojgu zatrzymanym grozi kara nawet do ośmiu lat pozbawienia wolności.

– Podejrzani to 24-letnia kobieta i 34-letni mężczyzna. Usłyszeli już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, a po zapoznaniu się ze zgromadzonym przez policjantów materiałem dowodowym Sąd Rejonowy w Wałbrzychu podjął decyzję o aresztowaniu obojga zatrzymanych na okres trzech miesięcy – dodał policjant.

Wyjaśnił, że policjanci sprawdzają teraz źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz ustalają, co zatrzymani zamierzali z nimi zrobić.

źródło:

Zobacz więcej