Dotychczasowa rzeczniczka Melanii Trump nową rzeczniczką Białego Domu

Stephanie Grisham, Sekretarz Prasowy i Dyrektor ds. Komunikacji Pierwszej Damy Stanów Zjednoczonych Melanii Trump (fot. PAP/EPA/Chris Kleponis / POOL)

Amerykańska pierwsza dama Melania Trump ogłosiła na Twitterze, że jej dotychczasowa rzeczniczka Stephanie Grisham, będzie nową rzeczniczką Białego Domu.

Po kłótni z żoną Trumpa zastępczyni ds. bezpieczeństwa narodowego straciła posadę

Prezydent Donald Trump odwołał zastępczynię doradcy ds. bezpieczeństwa narodowego Mirę Ricardel. Jej dymisji domagała się publicznie Melania Trump....

zobacz więcej

„Z radością informuję, że Stephanie Grisham będzie kolejnym rzecznikiem prasowym i dyrektorem ds. komunikacji! Jest z nami od 2015 roku. Zarówno prezydent USA, jak i ja nie wyobrażamy sobie lepszej osoby w pełnieniu służby na rzecz administracji i naszego kraju” – napisała Melania Trump.

Poprzednia rzeczniczka Sarah Sanders ustępuje z tej funkcji z końcem czerwca. 36-letnia Sanders zapowiedziała, że zamierza spędzać więcej czasu z dziećmi.

Według agencji Reutera w Białym Domu pojawiły się spekulacje, że Sanders być może będzie ubiegała się o stanowisko gubernatora Arkansas, które niegdyś piastował jej ojciec Mike Huckabee.

Melania Trump i jej dyrektor ds. Komunikacji Stephanie Grisham (fot. REUTERS/Carlo Allegri)

źródło:

Zobacz więcej