Gretkowska o Polakach: Lubią dawać d*** każdemu, kto posmaruje

Manuela Gretkowska obraziła wiele grup społecznych (fot. FB/Manuela Gretkowska)

„Polacy tak lubią, po swojemu, staropolsko w słomianych łapciach i gaciach, dupcyć po bożemu i dawać tej d*** każdemu, kto ją posmaruje, 500 plus albo obietnicą zbawienia” – napisała na Facebooku feministka Manuela Gretkowska.

Edukacja seksualna w Warszawie za 4,5 mln zł wśród projektów budżetu partycypacyjnego

„Edukacja seksualna – dobrowolne warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych” – taki projekt znalazł się wśród zgłoszeń do tzw. budżetu...

zobacz więcej

Pisarka przypomniała w felietonie, że wybory parlamentarne odbędą się za około sto dni. W jej ocenie to „100 ostatnich dni, jeszcze nie całkiem, ale demokratycznej Polski”. „PiS domknie swoje reformy – sądownictwa, szkolnictwa wszystkiego co pozwalało na normalność. A potem, po iluś latach będziemy znowu szczęśliwi, gdy uda się nam wyzwolić z koszmaru. Nie iść do przodu, ale stać w miejscu” – przekonywała.

Program PSL skwitowała słowami „Bóg istnieje, więc PSL też”. „Mogli dorzucić nowoczesny postulat o zaganianiu z pastwisk bydła dronami. A Kaczyński by ich zdyskontował programem: Tucznik powyżej pół tony głosuje, kto mu zabroni? Świni” – oceniła.

Gretkowska skrytykowała też Wiosnę. „Z Biedroniem, derwiszem polskiej polityki, nie da się rozmawiać. Z derwiszami się tylko tańczy. Szkoda, że na Titanicu. To tyle o zjednoczeniu opozycji” – wyjaśniła.

Skomentowała także wycofanie się Donalda Tuska ze startów w wyborach prezydenckich. Jej zdaniem może je usprawiedliwiać jedynie nadzieja na najwyższe unijne stanowisko. „Jeśli zrezygnuje z kandydowania na prezydenta Polski, przez brak przewagi w sondażach, znaczyło by że oczekiwał władzy podanej na tacy. Sprytnie? Radził nam przecież użyć sprytu” – przypomniała.

Feministka dodała, iż śmieszy ją jak polska inteligencja bije się w piersi, że nie edukowała narodu, nie pochyliła się nad „maluczkimi”. „Gnojami, które zabierają nam wolność. Popatrzcie na nich w sejmie, na ich posłów – Suskiego szarpiącego się z bohaterem podziemia Klichem, Pawłowicz zaplutą nienawiścią, Piotrowicza ciumkającego pedofilów, komuchów i prezesa” – przekonywała. Zasugerowała, by zamiast bić się w piersi, powinni walnąć się w mózg.

Według Gretkowskiej „Polska stanie się znowu krajem zastępczym”. „Już jest drugorzędnym z podróbą chemii, kultury, nowoczesności. Polacy tak lubią, po swojemu, staropolsko w słomianych łapciach i gaciach, dupcyć po bożemu i dawać tej d*** każdemu kto ją posmaruje, 500 plus albo obietnicą zbawienia” – oceniła.

źródło:
Zobacz więcej