RAPORT

Koronawirus: mapy, statystyki, porady

Tragedia podczas egzaminu na prawo jazdy. Egzaminator zginął na placu manewrowym

35-letni egzaminator Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Rybniku (Śląskie) zginął w poniedziałek podczas pracy, potrącony na placu manewrowym przez zdającą egzamin na prawo jazdy 68-letnią kobietę. Okoliczności wypadku wyjaśniają policja i prokuratura.

Tragiczny wypadek. Nie żyje 14-latek prowadzący skuter

– Doszło do tragicznego wypadku Gdowie w woj. małopolskim, gdzie zginął kierujący skuterem 14-latek. Chłopiec wyprzedzając skuterem samochód...

zobacz więcej

Egzaminator zmarł na miejscu wskutek odniesionych obrażeń – poinformował sierż. szt. Dariusz Jaroszewski, pełniący obowiązki oficer prasowy rybnickiej policji.

Na terenie rybnickiego WORD-u egzaminy odbywają się równolegle na kilku stanowiskach z torami do jazd na placu manewrowym. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna egzaminował inną osobę, gdy potrącił go samochód kierowany przez 68-latkę z pobliskiego toru.

Do tragedii doszło w poniedziałek około 13.30. Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia przyczyny i okoliczności wypadku. Zlecona zostanie sekcja zwłok zmarłego. Policjanci nie informują na razie, czy i jakie zarzuty może usłyszeć kierująca autem, która uderzyła w mężczyznę.

źródło:

Zobacz więcej