RAPORT

Koronawirus: mapy, statystyki, porady

Polityk z kocimi uszami. Wpadka w trakcie transmisji wystąpienia

Materiał nadal krąży w mediach społecznościowych (fot. FB)

Emitowane na żywo wystąpienie pakistańskiego polityka Shaukata Yousafzai zyskało spory rozgłos po tym, jak jego zespół mediów społecznościowych niechcący włączył filtr w trakcie transmisji. Polityk pojawił się przed oczami tysięcy oglądających z kocimi uszami i wąsami.

Policjanci uratowali małego kota, który wszedł pod maskę auta

Nietypowa akcja policji w Nowej Soli. Kotek, który nieopatrznie wszedł pod maskę samochodu jednego z policjantów, zaklinował się pomiędzy...

zobacz więcej

Gdy użytkownicy Facebooka zauważyli różowe kocie uszy i wąsy, które pojawiły się na głowach ministra i dwóch towarzyszących im urzędników, biorących udział w konferencji, pod transmisją zaczęły się pojawiać komentarze: „Mówi się, że w gabinecie jest kot”, „Shaukat Yousafzai wygląda jak kot. Miau miau miau”.

Kilka minut po konferencji film został usunięty z facebookowej strony Pakistańskiego Ruchu na Rzecz Sprawiedliwości (Pakistan Tehreek-e-Insaf) – partii, do której należy polityk. Materiał jednak nadal krąży w mediach społecznościowych.

Yousafzai potwierdził incydent. Jak powiedział agencji AFP, stało się to przez przypadek.

– Filtr kotów został włączony przez pomyłkę – powiedział polityk, dodając, że „nie można brać wszystkiego tak poważnie”.

Jak napisano w oświadczeniu zespołu mediów społecznościowych partii, „podjęto wszelkie niezbędne działania, aby uniknąć takich incydentów w przyszłości”.

źródło:
Zobacz więcej