RAPORT

Koronawirus: mapy, statystyki, porady

Jeździł walcem drogowym po ulicach – pijany

Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności (fot. arch.PAP/Darek Delmanowicz, zdjęcie ilustracyjne)

Do dwóch lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, który mając prawie trzy promile alkoholu w organizmie, jeździł walcem drogowym po ulicach Libiszowa w powiecie opoczyńskim. „Kierowca” uszkodził samochód osobowy i ogrodzenie jednej z posesji.

Pijany „pancerny” jeździł nocą czołgiem po ulicach

Policjanci zatrzymali 49-latka, który kierował w centrum Pajęczna (woj. łódzkie) czołgiem T-55. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Za jazdę po...

zobacz więcej

– Dyżurny opoczyńskiej komendy policji przyjął zgłoszenie o zatrzymaniu przez jednego z mieszkańców powiatu opoczyńskiego nietrzeźwego mężczyzny, który kierował walcem drogowym – poinformowała rzeczniczka policji w Opocznie asp. szt. Barbara Stępień.

Na miejscu policjanci ustalili, że 57-letni pracownik jednej z firm wykonujących prace przy remontowanej trakcji kolejowej jeździł ulicami Libiszowa walcem drogowym. Uszkodził przy tym ogrodzenie posesji; jedno z upadających jego przęseł uszkodziło zaparkowany obok samochód osobowy.

Ustalono również, że mężczyzna miał do 2020 r. zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych i prawie trzy promile alkoholu w organizmie.

Stępień poinformowała, że kierujący dostał mandat. Za jazdę bez uprawnień i w stanie nietrzeźwości mężczyźnie grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

źródło:

Zobacz więcej