RAPORT

Koronawirus: mapy, statystyki, porady

„Pytanie na Śniadanie” ulubionym telewizyjnym porankiem Polaków. TVN i Polsat w tyle

Wśród prowadzących program są Marzena Rogalska, Ida Nowakowska, Tamara Gonzalez Perea, Tomasz Kammel, Michał Olszański i Tomasz Wolny (fot. Instagram/pytanienasniadanie)

Program „Pytanie na śniadanie” nadawany w TVP2 wiosną oglądało więcej widzów niż poranek „Dzień Dobry TVN” – poinformował portal Press.pl.

Anna Karwan i Maciej Sójka zwycięzcami koncertu Premiery w Opolu

Anna Karwan i jej piosenka pt.: „Słucham Cię w radiu co tydzień” oraz Maciej Sójka wykonawca utworu „Dalej”, zostali zwycięzcami koncertu Premiery...

zobacz więcej

Jak podaje portal Press.pl, od marca do maja poranny program telewizyjnej Dwójki gromadził średnio 506 tys. widzów. Jego oglądalność w porównaniu z zeszłym rokiem wzrosła o 58 tys. osób.

W tym samym okresie „Dzień dobry TVN” oglądało średnio 500 tys. widzów. Program TVN w zestawieniu z zeszłym rokiem stracił 17 tys. widzów.

Nadawany w Polsacie News program „Nowy dzień” przyciąga przed monitory do Polsatu średnio 388 tys. widzów, o 6 tys. więcej, niż rok wcześniej.

„Pytanie na Śniadanie” jest emitowane codziennie od godz. 07.55 w TVP2. Wśród prowadzących program są Marzena Rogalska, Ida Nowakowska, Tamara Gonzalez Perea, Tomasz Kammel, Michał Olszański i Tomasz Wolny.

źródło:
Zobacz więcej