Po kolizji uderzył w rowerzystów. Osiem osób trafiło do szpitala

Na szczęście życi rannych nic nie zagraża (fot. PAP/Marcin Bielecki)

Osiem osób zostało rannych w zderzeniu dwóch samochodów osobowych i dwóch rowerzystów na drodze krajowej nr 6 na Pomorzu. Na szczęścia obrażenia poszkodowanych nie są groźne.

Jechał pod prąd. Staranował dziesięć samochodów

Policja zatrzymała mężczyznę, który na drodze krajowej nr 1 w Częstochowie jadąc TIR-em uszkodził 10 pojazdów. Do zdarzenia doszło w piątek...

zobacz więcej

Do wypadku doszło w niedzielę około godz. 15 w miejscowości Sąborze. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że dwa wymijające się samochody otarły się o siebie. Jeden z nich uderzył o kolejne auto, a to wpadło do rowu, zahaczając jeszcze o dwóch jadących tą drogą rowerzystów.

Osiem osób, w tym rowerzyści, z powierzchownymi obrażeniami zostało przewiezionych na badania na SOR szpitala w Słupsku.

Policja ustala okoliczności wypadku.

Krajowa „szóstka” jest zablokowana w obu kierunkach. Policja kieruje na objazdy w kierunku Lęborka drogą wojewódzką nr 210 do Unichowa na dw 212, a w kierunku Słupska drogami lokalnymi w miejscowości Mianowice przez Damnicę, Rogawice i Ryczewo. Przewidywany czas utrudnienia to około półtorej.


źródło:
Zobacz więcej