Brutalna zbrodnia po lekcjach. 17-latek zginął, bo usiadł w pierwszej ławce

Policja poszukuje sprawców napaści (fot. Pixabay/Wokandapix)

17-letni uczeń został zabity po kłótni z kolegami z klasy. Poszło o miejsce w sali lekcyjnej. Indyjska policja wyjaśnia okoliczności tragedii.

Udusili dziewczynkę i wyłupili jej oczy, bo rodzice dziecka nie spłacili długu

Zbrodnia na 2,5-letnim dziecku w mieście Tappal w stanie Uttar Pradeś na północy Indii. Po trzech dniach poszukiwań dziewczynkę znaleziono na...

zobacz więcej

Do incydentu doszło w mieście Deoria w stanie Uttar Pradeś na północy Indii. Media informują, że między Ranjitem Kumarem Singhem a jego kolegami po lekcjach doszło do kłótni o to, że chłopiec zajął miejsce w pierwszym rzędzie ławek.

Awantura nie skończyła się na słowach. Uczniowie postanowili dać Ranjitowi nauczkę. Obok szkoły rozebrali go do bielizny i zaatakowali kijami. Gdy stracił przytomność przejeżdżali po jego głowie i brzuchu swoimi motocyklami. 17-latek zmarł, zanim trafił do szpitala.

Policja oświadczyła, że na miejscu zatrzymała jednego podejrzanego i rozpoczęła poszukiwania pięciu innych w wieku od 17 do 20 lat.

Poszukiwany jest również nauczyciel, ale nie ma to związku z zabójstwem. Podejrzewa się, że prowadził lekcje bez pozwolenia.


źródło:
Zobacz więcej