Media: Tragiczny finał poszukiwań 28-latki. Osierociła 11-miesięcznego synka

Kobieta zaginęła tydzień temu (fot. arch.PAP/Jacek Bednarczyk, zdjęcie ilustracyjne)

Ekipy poszukujące 28-letniej Marty Sz., która zaginęła tydzień temu, natrafili na jej ciało. Śledczy na razie nie udzielają bliższych informacji – informuje „Głos Wielkopolski”. Przyczynę zgonu ma wyjaśnić sekcja zwłok.

Zaginęła 17-latka z synkiem. Szczęśliwy finał dwudniowych poszukiwań

Policjanci ze Swarzędza odnaleźli poszukiwaną 17-latkę. Dziewczyna zaginęła wraz z trzymiesięcznym synem. Od środy nie było z nią kontaktu.

zobacz więcej

Zwłoki znaleziono na polu niedaleko dzielnicy Gronowo w Lesznie. „Ciało 28-latki leżało około 10 metrów od drogi prowadzącej na działki, kawałek za przejazdem kolejowym” – informuje „Głos Wielkopolski”.

– Niecały kwadrans od momentu wyznaczenia grup poszukujących jedna z nich natrafiła na zwłoki leżące wśród zboża –powiedział w rozmowie z dziennikiem Jacek Matecki, prezes Stowarzyszenia Szukamy i Ratujemy.

Na razie nie wiadomo, jak doszło do tragedii. Śledczy zapowiadają, że przyczyny śmierci młodej matki wyjaśni sekcja zwłok.

Marta Sz. zaginęła tydzień temu. 28-latka z Leszna rano wyszła z domu i zniknęła bez śladu. Jej mąż myślał, że idzie po zakupy. Kobieta osierociła 11-miesięcznego synka.

źródło:
Zobacz więcej