Trzy osoby ranne w zderzeniu cysterny z busem

Ranne osoby to obywatele Mołdawii (fot. Twoje info)

– Troje obywateli Mołdawii trafiło do szpitala po zderzeniu cysterny z osobowym busem w Lubicach (Mazowieckie) na drodze krajowej nr 17 niedaleko Otwocka. Kierowca busa został przetransportowany do szpitala śmigłowcem – powiedział portalowi tvp.info oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Otwocku nadkom. Daniel Niezdropa.

Wypadek na hulajnodze elektrycznej. Mężczyzna nie żyje

25-latek, który w poniedziałek wieczorem poruszał się po Paryżu na hulajnodze elektrycznej, został potrącony na Montmarte przez ciężarówkę i zmarł...

zobacz więcej

– Do zdarzenia doszło na DK 17 około godz. 13.30 na 26 km. W busie, który zderzył się z pustą cysterną jechało osiem osób łącznie z kierowcą. Ranne osoby to obywatele Mołdawii. Kierowca busa został przetransportowany do szpitala śmigłowcem – dodał nadkom. Daniel Niezdropa.

Mężczyzna ma obrażenia wielonarządowe. Nie wiadomo, czy kierowca busa był trzeźwy. Dwie pozostałe osoby – kobieta i mężczyzna – zostały zabrane do szpitala karetkami. Kierowca cysterny był trzeźwy.

Droga krajowa nr 17 jest zablokowana do odwołania w obu kierunkach. Policja zaleca objazdy drogą krajową nr 2 w stronę Mińska Mazowieckiego.

(fot. Twoje info)

źródło:
Zobacz więcej