RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Zamieszki z udziałem polskich pseudokibiców w Macedonii. Niektórzy bili się między sobą

Większość polskich kibiców zachowywało się jak należy (fot. PAP/Andrzej Lange)

Macedońska policja poinformowała, że zatrzymała łącznie 223 polskich kibiców piłkarskich, którzy przyjechali do Skopje mecz eliminacji mistrzostw Europy. Przed spotkaniem doszło do starć na ulicach miasta.

Świetne wejście Krzysztofa Piątka przesądziło! Polacy wygrywają z Macedonią Północną

Reprezentacja Polski wygrała w Skopje z Macedonią Północną 1:0 (0:0) w eliminacjach piłkarskich mistrzostw Europy. Zwycięską bramkę na początku...

zobacz więcej

W oświadczeniu policja poinformowała, że duża grupa Polaków walczyła między sobą w jednym z miejskich parków. Z materiałów opublikowanych przez lokalne media wynika też policjanci musieli również interweniować w kawiarniach i na ulicach miasta.

Reprezentacja Polski wygrała z Macedonią Północną 1:0 po golu Krzysztofa Piątka i z kompletem dziewięciu punktów prowadzą w tabeli grupy G kwalifikacji Euro 2020. W poniedziałek w Warszawie podejmą zajmujący drugie miejsce Izrael, który ma dwa punkty mniej.

Starcia między polskimi kibicami przy okazji meczów drużyny narodowej zdarzały się wcześniej. W 2001 roku, przed meczem z Norwegią w Oslo w eliminacjach mistrzostw świata w Korei i Japonii pseudokibice pobili się na pokładzie samolotu.źródło:

Zobacz więcej