Wesoło i bojowo w Lipnie

W Lipnie trwa I Zlot Pojazdów Militarnych i Terenowych. Dla uczestników wydarzenia zaplanowano sporo atrakcji m.in. przejazdy bojowymi wozami, koncerty i pokazy krav magi.

II edycja projektu „Krwioobieg Terytorialsa”. Akcja potrwa do 23 czerwca

W piątek 7 czerwca wkroczyła w decydującą fazę II edycja projektu „Krwioobieg Terytorialsa”. W 12 Wielkopolskiej Brygadzie zorganizowano dziś...

zobacz więcej

W mieście zaroiło się od czołgów i pojazdów militarnych i terenowych. Od wczesnych godzin porannych uczestnicy bawią się w militarnym parku rozrywki.

Na odkrytej części toru motocrossowego (na przeciwko PUK Arena przy ul. Wyszyńskiego w Lipnie) odbywają sie przejażdżki pojazdami typu BWP (bojowy wóz piechoty) oraz radzieckim Krazem. O godz. 15 rozpocznie się pokaz krav magi.

Tuż po godz. 16 rozpoczną się koncerty na których wystąpią m.in. zespoły Progress i Kavoo. Sobotnia impreza planowana jest do białego rana.

Uczestnicy zlotu na sen nie będą mieli zbyt dużo czasu. 9 czerwca pobudka o godz. 6.00. A w samo południe rozpocznie się oczekiwana wielka parada pojazdów militarnych i terenowych.

Ponadto wszyscy uczestnicy imprezy będą mogli skorzystać ze strzelnicy, uczestniczyć w pokazie rycerskim. Będzie można nabyć wszelkiej maści militaria na licznych stoiskach.

źródło:
Zobacz więcej