RAPORT

Koronawirus: mapy, statystyki, porady

„Dziewuchy dziewuchom” złożyły życzenia dzieciom: Masturbacja jest OK

Organizacja sprzeciwia się zaostrzeniu przepisów aborcyjnych (fot. arch.PAP/Grzegorz Michałowski)

„Masturbacja jest OK” – takie „życzenia” złożono na facebookowym profilu grupy „Dziewuchy Dziewuchom”, która postuluje sprzeciw wobec „zaostrzania przepisów antyaborcyjnych”. We wpisie oznajmiono także, że masturbacja dziecięca „może mieć najróżniejsze przyczyny, np. poznawanie swojego ciała, potrzebę przyjemności czy radzenie sobie z nudą, lękiem, samotnością i agresją”.

Kolejny projekt LGBT pod patronatem Trzaskowskiego. Chodzi o szkoły

Prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski, objął patronatem kolejny projekt LGBT. To edukacyjne inicjatywa „Ranking Szkół Przyjaznych Uczniom i...

zobacz więcej

1 czerwca obchodzony był Międzynarodowy Dzień Dziecka. Z tej okazji grupa „Dziewuchy Dziewuchom” wystosowała na Facebooku życzenia, w których winszuje, by „wszystkie dzieci miały dostęp do edukacji seksualnej”.

„Masturbacja dziecięca to stymulowanie własnego ciała, głównie obszarów erogennych, które może mieć najróżniejsze przyczyny, np. poznawanie swojego ciała, potrzebę przyjemności czy radzenie sobie z nudą, lękiem, samotnością i agresją” – czytamy we wpisie.

Stwierdzono także, że zachowanie te „były dotąd objęte kulturowym tabu, choć są normalnym zjawiskiem i nie mają z reguły kontekstu seksualnego w dojrzałym znaczeniu”. „W szczególnych przypadkach i formach mogą wiązać się z negatywnymi doświadczeniami lub złymi warunkami” – dodano.

źródło:
Zobacz więcej