Wiadomo, kto zagra w kolejnej części Batmana

Wcześniej w Batmana na dużym ekranie wcielali się m.in. Ben Affleck (fot. unsplash/Serge Kutuzov)

Warner Bros podjęło decyzję, że to Robert Pattinson będzie nowym Batmanem. Serwis „Deadline” podaje, że aktor będzie gwiazdą trylogii, którą wyreżyseruje Matt Reeves.

Wnuk Wodeckiego debiutuje na dużym ekranie

13-letni wnuk Zbigniewa Wodeckiego Leo Stubbs gra jedną z głównych ról w filmie familijnym „Dzień czekolady”. Występuje u boku takich sław jak...

zobacz więcej

Deadline donosi, że studio było rozdarte między dwoma kandydatami - Robertem Pattinsonem i Nicholasem Houltem. Choć Hoult był imponujący, to jednak Robert Pattinson będzie tym, któremu przypadnie rola Batmana.

33-letni Pattinson kojarzony jest przede wszystkim z rolą Edwarda Cullena w filmowej adaptacji powieści „Zmierzch”. Później aktor z sukcesem wkroczył na tory kina niezależnego. Niedawno mogliśmy podziwiać go w filmie „High Life”, premierę miał również ostatni film z jego udziałem, „The Lighthouse”.

Film „Batman”, w reżyserii Matta Reevesa, który był odpowiedzialny za dwa ostatnie filmy z serii „Planeta Małp”, zostanie zaprezentowany w czerwcu 2021 roku.

Wcześniej w Batmana na dużym ekranie wcielali się Ben Affleck, Christian Bale, George Clooney, Val Kilmer i Michael Keaton.

źródło:

Zobacz więcej