RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Bił i wyzywał babcię na wizji. Sprawą zajęła się policja [WIDEO]

Najnowsze

Popularne

Do łódzkiej policji wpłynął wniosek o ustalenie, czy mężczyzna, który w Internecie transmitował jak znęca się nad swoją babcią jest mieszkańcem Łodzi. Mężczyzna nagrywał i upubliczniał w sieci jak bije, kopie i wyzywa starszą kobietę. Śledczy sprawdzają m.in. czy bulwersujący film nie był wyreżyserowany.

Paragrafy za patostream. Są pierwsze akty oskarżenia

Są pierwsze akty oskarżenia i zatrzymania osób zarabiających na przemocy i patologiach w internecie – informuje „Rzeczpospolita”. Zjawisko jest...

zobacz więcej

Na zamieszczonym w Internecie nagraniu widać, jak mężczyzna kilkukrotnie kopie osobę, do której wcześniej zwraca się „babciu”. Kobieta próbuje wejść do pokoju, ale jest z niego brutalnie wypychana.

– „Szczupak”, taki pseudonim widnieje w sieci internetowej, miał dopuścić się czynów niedozwolonych względem starszej osoby, która była w mieszkaniu w trakcie trwania nagrania – informuje kom. Marcin Fiedukowicz z KMP Łódź.

„Szczupak” jest jednym z tzw. patostreamerów, czyli osób które transmitują na żywo program, w którym występują sami lub ze znajomymi czy bliskimi. Najczęściej prezentują szokujące sceny z nasyceniem agresji, wulgaryzmu czy seksu.

Jeżeli policja ustali, że mężczyzna faktycznie znęcał się nad babcią, może mu grozić kara nawet kilkunastu lat pozbawienia wolności.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej