RAPORT

CELEBRYCI, POLITYCY I WŁADZE TVN WZIĘŁY SZCZEPIONKI MEDYKÓW

Mieszkowski: Matka Boska może być wszędzie obecna. Na toaletach również

– Uważam, że miejsce Matki Boskiej, tych wszystkich, którzy są uważani w przestrzeni publicznej za świętych może być wszędzie. Na toaletach również. Tam wchodzą ludzie, którzy mają różne problemy – powiedział w „Gościu Wiadomości” Krzysztof Mieszkowski z Nowoczesnej. – To nie są argumenty. To są kalumnie. Nie chce w tym uczestniczyć – ripostowała Jadwiga Wiśniewska, europosłanka PiS.

Zatrzymano osobę, która sprofanowała wizerunek Matki Bożej

Dziś rano policja zatrzymała osobę podejrzewaną o dokonanie profanacji wizerunku Matki Boskiej Częstochowskiej w Płocku; osoba ta była wytypowana...

zobacz więcej

Krzysztof Mieszkowski z Nowoczesnej wyjaśniał w TVP Info słabszy niż w poprzednich wyborach wynik jego środowiska politycznego. – Telewizja Publiczna, partyjny kościół a także wszystkie darowizny Jarosława Kaczyńskiego za publiczne pieniądze doprowadziły do tego, że nasze społeczeństwo jest przekupywane – powiedział Mieszkowski i przyznał, że rezultat wyborczy jego środowiska to nie jedynie efekt tych działań. – To są pieniądze, które służą partii rządzącej, a nie społeczeństwu – stwierdził. .

– Obrażanie wyborców i mówienie, że są osobami, które można łatwo zmanipulować za pomocą środków masowego przekazu jest wyrazem pogardy dla wyborców – stwierdziła Jadwiga Wiśniewska, europosłanka PiS. – Róbcie tak dalej, na jesieni wygramy zdecydowaną większością. Trzeba umieć wygrywać, ale jeszcze bardziej trzeba umieć przegrywać – powiedziała. .

Dodała, że to jest wyraz absolutnej pogardy. Nie szanowania ludzi. – Przecież programy społeczne funkcjonują w wielu państwach zachodniej Europy od wielu lat. I nikomu tam z klasy politycznej nie przyszłoby do głowy powiedzieć, że to jest przekupywanie ludzie – powiedziała Wiśniewska. I oceniła, że argumenty opozycji są uwłaczające i przeprosiła wyborców za słowa Mieszkowskiego. .

W programie mowa była także o profanowaniu wizerunku Matki Boskiej.

– Uważam, że miejsce matki Boskiej, tych wszystkich, którzy są uważani w przestrzeni publicznej za świętych może być wszędzie. Na toaletach również. Tam wchodzą ludzie, którzy mają różne problemy – stwierdził Mieszkowski. – To nie są argumenty. To są kalumnie. Nie chce w tym uczestniczyć – ripostowała Jadwiga Wiśniewska.źródło:
Zobacz więcej