Wybory 2020

Jak głosować w wyborach prezydenckich [PORADNIK]

Zofia Klepacka o sprzeczce z Kingą Rusin: Zabrakło jej szacunku do drugiego człowieka

– Zabrakło jej szacunku do drugiego człowieka – powiedziała we wtorek na antenie TVP Info Zofia Klepacka, odnosząc się do niedzielnej sprzeczki słownej pomiędzy nią a prezenterką TVN Kingą Rusin. Mistrzyni świata w windsurfingu zaznaczyła, że drugą osobę powinno szanować się pomimo jej poglądów.

Prezenterka TVN zaczepiała Zofię Klepacką przed lokalem wyborczym [WIDEO]

Przed jednym z warszawskich lokali wyborczych doszło do słownej sprzeczki między Zofią Klepacką a prezenterką TVN Kingą Rusin. Prezenterka miała...

zobacz więcej

W niedzielę przed jednym z warszawskich lokali wyborczych doszło do słownej sprzeczki między Zofią Klepacką a prezenterką TVN Kingą Rusin. Prezenterka miała krzyczeć w kierunku zaangażowanej w walkę przeciwko ideologii LGBT Klepackiej słowa: „Wstyd, wstyd!”.

We wtorek, na antenie TVP Info, Zofia Klepacka odniosła się do tego wydarzenia. – Wyszliśmy z tatą na spacer. W pewnym momencie usłyszałam krzyki w moim kierunku i obrażanie mojej osoby. Podeszłam, włączając kamerę, bo wiedziałam już, że coś jest nie tak – powiedziała.

Jak się okazało, osobą, która wykrzykiwała w kierunku mistrzyni świata była prezenterka komercyjnej telewizji.

– Zabrakło jej szacunku do drugiego człowieka – stwierdziła Klepacka i dodała, że drugiego człowieka należy szanować pomimo jego poglądów.

– Jestem sportowcem, mamą dwójką dzieci i obywatelem przede wszystkimi, i tak samo mam prawo mieć swoje poglądy, tak jak każdy inny – podkreśliła.

źródło:
Zobacz więcej