RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Wyjątkowe święto. Pokażcie nam bukiety dla waszych mam

Pokażcie nam bukiety, które przygotowaliście dla mam (fot. JillWellington/pixabay)

Dziś wszystkie mamy obchodzą swoje święto. To czas, aby okazać im wdzięczność za trud włożony w nasze wychowanie i obdarowanie nas bezcenną miłością. Jednym z najpiękniejszych prezentów są kwiaty. Pokażcie nam bukiety, które przygotowaliście dla mam. Zdjęcia nadesłane na platformę TWOJE INFO zamieścimy w galerii.

Wasze wiosenne fotografie [GALERIA]

Kalendarzowa wiosna już w pełni, czego niestety nie widać za oknami. Chociaż pogoda nie rozpieszcza, do naszej redakcji napływają słoneczne zdjęcia...

zobacz więcej

Dzień Matki jest obchodzony w ponad 140 krajach świata, choć w różnych terminach. W Polsce przypada 26 maja. Święto liczy już 105 lat, pierwsze takie uroczystości odbyły się w 1914 roku w Krakowie.

O przypadającym w niedzielę święcie pamiętała para prezydencja Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda. „Z okazji Dnia Matki, tego pięknego i wyjątkowego święta, prosimy wszystkie Mamy o przyjęcie najserdeczniejszych życzeń i gratulacji. Życzymy Paniom pogody ducha i uśmiechu. Oby jak najwięcej było chwil, w których szczęście, uśmiech i wdzięczność dzieci będą dla wszystkich Mam nagrodą za troskę i dopełnieniem radości macierzyństwa. Życzymy także, aby wśród codziennych starań o dom i rodzinę – starań, które łączą Panie niejednokrotnie z pracą zawodową – nigdy nie brakło potrzebnych sił, pomocnych dłoni oraz tak ważnych chwil odpoczynku” – napisali Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda na stronie internetowej Kancelarii Prezydenta.

źródło:
Zobacz więcej