Wybory 2020

Jak głosować w wyborach prezydenckich [PORADNIK]

Zapomnieli noworodka z taksówki. Znalazł go następny pasażer

Taksówkarz nie zorientował się, że wiezie ze sobą małego pasażera na gapę (fot. Shutterstock/Happy Together)

Policja w Hamburgu dostała zgłoszenie od zrozpaczonych rodziców o zostawionym w taksówce noworodku. Dziecko znalazło się dopiero po dłuższej chwili, bo niczego nieświadomy taksówkarz pojechał na lunch. Dopiero kolejny pasażer zauważył śpiącego w aucie noworodka.

Gigantyczny noworodek. Matka nie spodziewała się takiego olbrzyma [WIDEO]

14 funtów i 13 uncji czyli 6 kg 725 g ważył bezpośrednio po porodzie Ali James Medlock, który przyszedł na świat w szpitalu w Arlington w Teksasie....

zobacz więcej

Młodzi rodzice wracali z noworodkiem i drugim dzieckiem taksówką ze szpitala. Po skończonym kursie rozkojarzeni rodzice zapłacili za kurs i wyszli z pojazdu zabierając ze sobą jedynie starsze dziecko.

Dopiero gdy taksówka odjechała, zorientowali się, że zapomnieli zabrać ze sobą nosidełka, w którym spał noworodek.

Zrozpaczeni rodzice od razu zadzwonili do firmy, której pracownikiem był obsługujący ich chwilę wcześniej taksówkarz, jednak nie zapamiętali numerów tablicy rejestracyjnej, ani nie byli w stanie podać rysopisu kierującego autem mężczyzny. Sprawa została zgłoszona na policję.

Taksówkarz nie zorientował się, że wiezie ze sobą małego pasażera na gapę i ruszył na zaplanowany lunch. Zaparkował samochód na parkingu podziemnym w okolicy restauracji i poszedł zjeść, zostawiając dziecko samo w zamkniętym aucie. Gdy wrócił, udał się na lotnisko, gdzie zamówiono kolejny kurs.

Noworodka zauważył kolejny pasażer. Dopiero wtedy dziecko obudziło się i dało o sobie znać płacząc.

Mężczyźni od razu zadzwonili policję i powiedzieli, że znaleźli w samochodzie niemowlę. Taksówkarz udał się na najbliższy posterunek policji, gdzie przekazał noworodka rodzicom.

źródło:
Zobacz więcej