Reprezentacja Polski w „grupie śmierci”. TVP pokaże Mistrzostwa Europy U-21

Turniej rozpoczyna się 16 czerwca, a mecz finałowy zostanie rozegrany 30 czerwca (fot. arch.PAP/PA/Nick Potts)

Telewizja Polska pokaże mistrzostwa Europy do lat 21 w piłce nożnej, które rozpoczynają się w czerwcu. To kolejna duża impreza piłkarska, która zagości na antenach telewizji publicznej. Reprezentacja Polski trafiła do „grupy śmierci” i zmierzy się z Włochami, Hiszpanią i Belgią.

Diamenty na polskich boiskach. Kto będzie nowym Messim?

Od 23 maja do 15 czerwca największe talenty globu będą biegać po polskich boiskach. Na mistrzostwach świata do lat 20 wielkie kariery rozpoczynali...

zobacz więcej

O nabyciu praw do mistrzostw Europy U-21 poinformował dyrektor TVP Sport, Marek Szkolnikowski.

„Dużo pytań, więc odpowiadam jeszcze raz. Nie pokażemy w TVP Sport Copa America, Gold Cup i PNA. Prawa są za drogie i nieefektywne biznesowo. W sposób odpowiedzialny i rozważny inwestujemy publiczne pieniądze. Pokażemy za to mundial u20, mundial kobiet i me u21. Miłego dnia!” – napisał na Twitterze.

Wszystkie mecze rozgrywane na boiskach we Włoszech i San Marino będzie można zobaczyć na antenach TVP.

Reprezentacja Polski jedzie na mistrzostwa z dużymi nadziejami, jednak stoi przed nią bardzo trudne zadanie. Polacy trafili do „grupy śmierci”, gdzie zmierza się z faworytami turnieju. Podopieczni Czesława Michniewicza zagrają kolejno z Belgią, Włochami i Hiszpanią.

Turniej rozpoczyna się 16 czerwca, a mecz finałowy zostanie rozegrany 30 czerwca.

Przypominamy, że już dzisiaj, rozpoczynają się w Polsce Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej do lat 20. Na początek reprezentacja Polski zmierzy się z Kolumbią. Spotkanie będzie można obejrzeć w TVP2, tvpsport.pl i w aplikacji mobilnej.

źródło:
Zobacz więcej