Wybory 2020

PKW: Andrzej Duda: 43,50, Rafał Trzaskowski: 30,46

Daniel Craig ucierpiał podczas kręcenia nowego Bonda. Czeka go operacja

Daniel Craig po raz piąty wcieli się w rolę Jamesa Bonda (fot. mat.pras.)

Daniel Craig, który po raz piąty wcieli się w rolę Jamesa Bonda, nabawił się kontuzji na planie nowego filmu o przygodach agenta 007. Producenci poinformowali, że czeka go zabieg, a później rehabilitacja.

Oscarowy Freddie Mercury będzie przeciwnikiem Bonda

Media od wielu miesięcy spekulowały, że w kolejnym filmie o przygodach Jamesa Bonda wystąpi Rami Malek. Producenci oficjalnie potwierdzili, że...

zobacz więcej

Craig doznał kontuzji kostki podczas zdjęć na Jamajce. W oficjalnym komunikacie nie sprecyzowano, co dokładnie dolega aktorowi. Przekazano jedynie, że czeka go „niewielki zabieg, a później dwutygodniowa rehabilitacja”.

Mimo urazu aktora zdjęcia do nowego filmu o przygodach agenta 007 nie zostaną wstrzymane. Data premiery również nie ulega zmianie – obraz ma trafić do kin 20 kwietnia 2020 r.

Akcja filmu reżyserowanego przez Cary’ego Fukanagę ma się rozgrywać na Jamajce, w Norwegii i we Włoszech. Oprócz Craiga, dla którego to piąte wcielenie w Jamesa Bonda, wystąpią m.in. Ben Whishaw, Rory Kinnear, Naomie Harris, Billy Magnussen, Ana De Armas. Przeciwnikiem agenta Jej Królewskiej Mości będzie Rami Malek, który zdobył Oscara za rolę Freddie’ego Mercury’ego w „Bohemian Rhapsody”.


źródło:
Zobacz więcej