Pedofil ze Świdnicy w areszcie. Molestował ośmioletniego siostrzeńca

Do przestępstw miało dochodzić od kwietnia do połowy maja tego roku (fot. ShutterstockMinerva Studio)

Na trzy miesiące aresztował Sąd Rejonowy w Świdnicy 39-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o seksualne wykorzystywanie swojego siostrzeńca – ośmioletniego chłopca. Mężczyzna przyznał się do zarzutów; grozi mu do 12 lat więzienia.

Zakneblowana 9-latka w wersalce. Matka oddała ją pod opiekę znajomego

W jednym z mieszkań w Gorzowie Wlkp. odnaleziono w niedzielę 9-letnią dziewczynkę, która była skrępowana, zakneblowana i schowana w wersalce....

zobacz więcej

Jak powiedział prokurator rejonowy w Świdnicy Marek Rusiny, o tym, że ośmioletni chłopiec może być molestowany zawiadomili prokuraturę pracownicy opieki społecznej z miejscowości w powiecie świdnickim.

Prokuratura po przesłuchaniu pracowników opieki społecznej oraz członków rodziny chłopca wydała nakaz zatrzymania jego 39-letniego wujka. Mężczyźnie postawiono trzy zarzuty.

– Zarzuty dotyczą m.in. doprowadzenia małoletniego do innych czynności seksualnych – powiedział prokurator. Do przestępstw miało dochodzić od kwietnia do połowy maja tego roku.

Mężczyzna podejrzany jest również o fizyczne i psychiczne znęcanie się nad swoją siostrą – matką ośmiolatka.

Prokurator Rusin powiedział, że 39-latek przyznał się do zarzutów. – Tłumaczył, że jako chłopiec był wykorzystywany seksualnie przez innego chłopca – powiedział prokurator. Mężczyźnie grozi do 12 lat więzienia.

źródło:

Zobacz więcej