Tylko do 24 maja można wysłać list do programu „Rolnik szuka żony”

6. edycję programu „Rolnik szuka żony” Telewizja Polska wyemituje jesienią 2019 (fot. TVP)

Znamy już rolników, którzy zdecydowali się wziąć udział w 6. edycji jednego z najpopularniejszych programów TVP „Rolnik szuka żony”. Potencjalni uczestnicy wciąż czekają na listy od zainteresowanych nimi kandydatek. Termin zgłoszeń upływa w piątek, 24 maja.

Rewelacyjne wyniki oglądalności programu „Strefa starcia”

Pierwsze dwadzieścia jeden wydań programu Michała Adamczyka „Strefa starcia” oglądało średnio 523 tys. widzów. Do tej pory najwięcej widzów...

zobacz więcej

W Poniedziałek Wielkanocny widzowie TVP1 poznali kandydatów 6. edycji programu: Roberta, Jakuba, Pawła, Sławomira, Waldemara, Adriana, Sebastiana, Seweryna i Marka.

– W „Rolniku” miałam już szczęście widzieć wiele szczęśliwie zakończonych historii, a każda z nich zaczęła się od jednego listu. Szczerze wierzę, że i tym razem naszym uczestnikom uda się odnaleźć prawdziwą miłość i szczęście – zachęca do wysyłania listów ze zdjęciami prowadząca program Marta Manowska.

Osoby zainteresowane udziałem w programie powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.rolnikszukazony.tvp.pl i wysłać list ze zdjęciem na adres: Skrytka Pocztowa 67, 02-741 Warszawa, Urząd Pocztowy 121, z dopiskiem …. (imię rolnika).

6. edycję programu „Rolnik szuka żony” Telewizja Polska wyemituje jesienią 2019.

Wizytówki rolników: https://rolnikszukazony.vod.tvp.pl/

źródło:
Zobacz więcej