RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Wypadek na pasach. Nastolatka wkroczyła na nie wpatrzona w ekran telefonu [WIDEO]

Do wypadku doszło pod Wrocławiem. 17-latka wpatrzona w ekran telefonu nagle weszła na przejście dla pieszych. Kierowcy nie udało się uniknąć uderzenia. Tym razem skończyło się złamaniem ręki. Policjanci publikują nagranie ku przestrodze.

Pijany kierowca tira jechał autostradą pod prąd, bo tak kazały mu głosy

Pijanego kierowcę tira policjanci zatrzymali na autostradzie A4 w kierunku Wrocławia. Na widok radiowozu włączył wsteczny bieg i próbował uciekać....

zobacz więcej

Wypadek miał miejsce w podwrocławskim Smolcu. Kierowca osobówki jechał w kierunku ul. Spółdzielców. W pewnej chwili idąca chodnikiem nastolatka nagle weszła na przejście dla pieszych. Tuż przed nadjeżdżające auto.

Kierowca próbował w ostatniej chwili ominąć dziewczynę i może dzięki temu rozmiar nieszczęścia okazał się znacznie mniejszy niż mógł być potencjalnie. Potrącona 17-latka trafiła do szpitala. Ma złamaną rękę.

Policjanci zwracają uwagę, że młoda kobieta szła wpatrzona w ekran telefonu. Nie oderwała wzroku nawet wtedy, gdy skręciła na przejście dla pieszych.

– Czynności w sprawie wciąż trwają – wyjaśnia dyżury oficer prasowy KMP Wrocław. Biegły ma pomóc ustalić, kto był sprawcą tego wypadku.

źródło:
Zobacz więcej