Polki zajęły trzecie miejsce w chustotańcu

W konkursie w kategorii międzynarodowej wzięły udział 43 zespoły z całego świata, a wszystkich zespołów było łącznie 130 (fot. Facebook/Chustotańce w Bielsku-Białej)

Polki z Bielska-Białej i Zabrza wytańczyły ze swoimi dziećmi trzecie miejsce w chustotańcu. W konkursie wzięły udział 43 zespoły z całego świata.

Aktor, kaskader i akrobata powietrzny. Michał Derlicki - człowiek orkiestra. #PolskaToWiecej

Michał Derlicki to człowiek, który nie boi się wyzwań. Swoich sił próbował już, z dużym powodzeniem, w sztukach walki, aktorstwie, kaskaderstwie i...

zobacz więcej

26 kwietnia w Bielsku-Białej na pl. Chrobrego miało miejsce wydarzenie „IMAsivo 2019”. Akcja ta ma na celu propagowanie wartości rodzinnych, macierzyństwo i bliskość i oczywiście aktywny tryb życia.

Kobiety wraz z dziećmi w chustach lub nosidłach ergonomicznych z całego świata tańczyły do wspólnie ułożonej choreografii. W konkursie wystąpiło 35 mam z Bielska-Białej oraz z Zabrza wraz z dziećmi w wieku od 2-24 miesięcy.

W konkursie w kategorii międzynarodowej wzięły udział 43 zespoły z całego świata, a wszystkich zespołów było łącznie 130.

źródło:
Zobacz więcej