Śmierć obiecującej dziennikarki. Wypadła z ósmego piętra

Margarita Virova (fot. facebook)

Dziennikarka feministycznego magazynu „Wonderzine” Margarita Virova zmarła w wyniku upadku z ósmego piętra. Do tragicznego zdarzenia doszło, kiedy 25-letnia dziennikarka próbowała zrobić zdjęcie swoim przyjaciołom i wypadła przez okno.

Myli okna 250 metrów nad ziemią. Życie mężczyzn zawisło na włosku [WIDEO]

Dwóch pracowników, podczas mycia okien utknęło na platformie, którą wiatr rzucał we wszystkie strony. Przerażające sceny rozegrały się w Oklahoma...

zobacz więcej

„Bardzo kochała życie, ale żartowała sobie ze śmierci” – napisał magazyn w swoim nekrologu dla Margarity. „Napisaliśmy prawdę, że była najbardziej artystyczną, wzruszającą i dowcipną osobą w naszym magazynie” – podkreślała redaktor naczelna Virovej Julia Taratuta na swoim Facebooku.

Dziennikarka zmarła w szpitalu, kilka godzin po zdarzeniu – poinformował jej kolega Jegor Skovoroda, cytowany przez portal „The Moscow Times”. Dodał, że kilkoro przyjaciół było świadkami tragicznego wypadku.

Wstępne wyniki dochodzenia potwierdzają, że śmierć Virovy była wypadkiem – donosi tabloid „Komsomolskaja Prawda”. Młoda dziennikarka zostanie pochowana w swoim rodzinnym regionie Tula, na południe od Moskwy.

źródło:
Zobacz więcej