Ciężarna 19-latka zabita, z jej łona wycięto dziecko. W zbrodnie zamieszany jest Polak

Młoda kobieta była poszukiwana od 23 kwietnia (fot. FB)

Odnaleziono ciało ciężarnej 19-latki, która w zeszłym miesiącu zaginęła w Chicago. Kobietę zamordowano, a z jej łona wycięto dziecko. Młoda kobieta była poszukiwana od 23 kwietnia.

Drewnianą nogą od stołka bił ciężarną partnerkę. 31-latek trafił do aresztu

Policjanci zatrzymali 31-letniego mężczyznę, który znęcał się nad swoją partnerką w ciąży. Bił ją m.in. drewnianą nogą od stołka. Kobieta z...

zobacz więcej

Ciało 19-letniej Marlen Ochoa-Lopez znaleziono w koszu na śmieci trzy tygodnie po jej zaginięciu. Śledczy ustalili, że przyczyną jej śmierci było uduszenie.

Rodzina zabitej twierdzi, że 19-latka została zwabiona do domu 46-letniej Clarisy Figueroi i jej córki Desiree za pośrednictwem ogłoszenia na Facebooku, w którym oferowano darmowe przedmioty dla dzieci.

W dniu, w którym zgłoszono zaginięcie Marlen, na numer alarmowy zadzwoniła 46-latka. Prosiła o pomoc twierdząc, że jej nowo narodzony syn nie oddycha. Ratownicy reanimowali niemowlę i przewieźli je do szpitala. Badania DNA wykazały, że matką dziecka była 19-latka.

Chłopiec jest w krytycznym stanie, lekarze dają mu małe szanse na przeżycie – podaje Fox News.

Według policji Clarisa Figueroa straciła dorosłego syna kilka lat temu, co bardzo na nią wpłynęło. 46-latka prawdopodobnie planowała wychowywać dziecko jak własne.

W czwartek w związku ze sprawą policjanci zatrzymali trzy osoby. Rzecznik policji w Chicago poinformował, że 46-letnia Clarisa Figueroa i jej 24-letnia córka Desiree usłyszały zarzuty zabójstwa. Za kratki trafił także 40-letni Polak – Piotr B. – partner Clarisy. Odpowiada on za ukrywanie zbrodni.

źródło:
Zobacz więcej